notebookprenajom6.jpg

prenajompc9.jpg

prenajompc2.jpg

prenajompc8.jpg


Profil spoločnosti

Naša spoločnosť poskytuje kompletné služby prenájmu výpočtovej techniky. Pri nízkych nákladoch získate jednoduché a efektívne riešenie Vašich dočasných potrieb IT. Tieto služby s obľubou využívajú firemní zákazníci, ktorí nemusia pre dočasné zvýšenie potrieb informačnej techniky zvyšovať náklady na tieto zariadenia. Naše značkové produkty Vám radi zapožičiame na potrebný čas od jedného dňa až po niekoľko mesiacov. Prevádzkujeme prenájom notebookov, prenájom počítačov, prenájom tlačiarní. To všetko od štandardu až po najvyššiu biznis triedu. Bezplatná inštalácia a preverenie techniky je u nás na požiadanie samozrejmosťou.

 

Čo získate dohodou o prenájme našich produktov?

 

- značkovú techniku s konfiguráciou podľa Vašej potreby

- legálny software – operačný systém Windows ...., MS Office

- bezplatnú inštaláciu a technickú podporu po celú dobu prenájmu

- bezplatnú dodávku techniky v dohodnutom termíne

- bezplatnú výmenu v prípade poruchy

- akýkoľvek časový rámec prenájmu

 

Aby ste sa mohli sústrediť na svoju hlavnú podnikateľskú činnosť a ušetrili náklady nielen na techniku, ale aj zamestnancov ponúkame Vám spoluprácu pri organizácii Vašich školení, konferencií, prezentácií. V prípade, že plánujete tieto akcie usporiadať mimo vlastných priestorov, v spolupráci s našimi partnermi Vám radi pripravíme techniku spolu s potrebnými priestormi podľa Vašich predstáv.

 

Veríme, že rozšírite rady našich spokojných zákazníkov.

 


Partneri:  rezervačný systém  objednávkový systém  autodoplnky  tuning  zimné pneu  zimné pneumatiky  najlacnejšie pneu  najlacnejšie pneumatiky  muskarenie  vedenie účtovníctva  daňové poradenstvo  na bicykel  shimano  programovanie